Cellulit

problem: CELLULIT

Wbrew ogólnemu poglądowi, cellulit nie jest związany ani z wiekiem, ani z masą ciała. Występuje zarówno u osób starszych lub otyłych, jak również młodych i szczupłych. Cellulit to po prostu nieprawidłowe rozmieszczenie tkankitłuszczowej wynikające z zaburzeń w mikrokrążeniu. Gdy krew przepływa nieefektywnie, tworzą się zastoje, a w tkance tłuszczowej gromadzą się toksyny. Komórki tłuszczowe rosną, a ponieważ cała tkanka tłuszczowa jest poprzedzielana tkanką łączną, to rozrastający się tłuszcz tworzy nieestetyczne pofałdowania. Powstawanie cellulitu związane jest z aktywnością estrogenów, dlatego problem ten dotyczy głównie kobiet.

ROZWIĄZANIE: vela shape/ultra shape

Vela Shape jest jedynym medycznym urządzeniem na świecie, który posiada certyfikat wystawiony przez FDA (Agencja Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność redukcji cellulitu. Podczas zabiegu można dodatkowo pozbyć się blizn np. pooperacyjnych lub po cesarskim cięciu, rozstępów a także ujędrnić i wyszczuplić ciało. System wykorzystuje masaż podciśnieniowy, prąd bipolarny RF oraz podczerwień. Stymulując mikrokrążenie w tkance tłuszczowej Vela Shape przyspiesza miejscowe spalanie tłuszczu, co przynosi bardzo dobre rezultaty w leczeniu cellulitu.

WIĘCEJ O VELA SHAPE
Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x