CIENIE POD OCZAMI


problem: SIŃCE POD OCZAMI

U młodych osób najczęściej są one związane z prześwitywaniem przez cienką skórę rozszerzonych naczyń krwionośnych lub tkanki mięśniowej. Wraz z wiekiem staje się ona jeszcze cieńsza, zmniejsza się też ilość podściółki tłuszczowej i zaznacza się dolina łez, więc problem się nasila. Przyczyną podkrążonych oczu mogą być również przebarwienia, które niestety często pojawiają się w tym miejscu.ROZWIĄZANIE: mezoterapia/IPL/wypełniacze

Ostrzykiwanie specjalnymi, aktywnymi koktajlami nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, lecz także intensywnie ją nawilża i wygładza drobne zmarszczki. Polecamy koktajl, w skład którego wchodzi ruszczyk i rozmaryn, które mają właściwości tonujące i drenujące, witamina C działa rozjaśniająco a heksapeptydy redukują zmarszczki mimiczne.

IPL (urządzenie z rodziny laserów) już po jednym zabiegu rozjaśni przebarwienia, zagęści skórę, spłyci zmarszczki i zamknie naczynka (więcej o IPL w zakładce fotoodmładzanie)

Wypełnienie zatoki łez i fałdu powiekowo-policzkowego kwasem hialuronowym specjalną kaniulą pod mięśniem okreżnym oka pozwala na zlikwidowanie cieni pod oczami.