CZAS NA BLASK

Przetestowane zabiegi

Krótko i na temat przedstawiamy ulubione zabiegi medycyny estetycznej naszych Pacjentek. Są mało inwazyjne więc można je wykonać nawet w środku tygodniu i wrócić do codziennych zajęć. Zabiegi te cieszą się dużą popularnością ponieważ polegają na pobudzeniu organizmu do naturalnych procesów regeneracji i przebudowy tkanek. Doskonale sprawdzą się u osób, które nie lubią wypełniaczy lub botoxu. Gwarantujemy, że są skuteczne i bezpieczne. Stwarzają możliwość szybkiego rozwiązania różnych problemów urodowych. Warto z nich korzystać!

 

1.Power Mezo 

Piling PQ AGE+ mezoterapia Saypa Rich.

Jest to autorski zabieg Croma Pharma. Pierwszym etapem jest PQAge, czyli piling liftingujący i regenerujący skórę bez naruszania jej powierzchni. Dzięki temu jest bezbolesny, nie występuje zaczerwienienie i pieczenie, a skóra nie ulega złuszczaniu. Etap drugi to mezoterapia igłowa z wykorzystaniem Saypa Rich, preparatu z kwasem hialuronowym i glicerolem. Ten duet poprawia nawilżenie i napięcie skóry oraz niweluje przebarwienia, zmarszczki i rozszerzone pory.

CENA: 950zł

 

2.Stimulate&Lift

Niechirurgiczny lifting.

Kuracja składa się z trzech zabiegów – wykonywanych w odstępach 4 tygodni – podczas których stosuje się dwa rodzaje produktów  Neauvia: Stimulate (połączenie kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia) oraz Hydro Delux (kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy). Zabieg przeznaczony jest dla osób, które mają zmarszczki oraz wiotką skórę. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki podawani  preparatu tworzy się stelaż liftingujący, który niweluje jej wiotkość a obecny hydroksyapatyt wapnia daje efekt zagęszczenia.

CENA: 1350zł

 

3.Atelokolagen

Biostymulacja skóry.

Preparat dzięki swojej bioaktywności bardzo silnie stymuluje produkcję fibroblastów, które wytwarzają włókna młodego kolagenu i znacząco poprawiają kondycję skóry. Unikalne właściwości atelokolagenu sprawiają, że zabieg ten nie ma ograniczeń wiekowych. Jest tak samo skuteczny u młodych osób, tuż po 25. roku życia, jak i bardzo dojrzałych.

CENA: 1250zł

 

4.Ultraskin Smart lifting

Ten unikalny bezinwazyjny zabieg laserowy pobudza skórę do naturalnej regeneracji i odbudowy kolagenu. Unikalna technologia działa również na przebarwienia i zaczerwienienia sprawiając, że skóra staje się ujednolicona i nabiera wyjątkowego blasku. Ten zabieg cieszy się największym zainteresowaniem wśród naszych Pacjentek.

CENA: 500zł

 

5.Nanopore

Nakłuwanie mikroigłowe.

Jest to zabieg odmładzający, w którym nakłuwanie połączono z zastosowaniem czynników wzrostu. Zabieg wykonuje się przy użyciu sześcioigłowego urządzenia do automatycznego nakłuwania skóry, które uderza w nią 150 razy na sekundę. Efektem jest minimalne uszkodzenie naskórka, które nie powoduje procesu bliznowacenia, ale w naturalny sposób stymuluje syntezę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg daje spektakularne rezultaty: 1000 – krotny wzrost produkcji białek odpowiedzialnych za jej jędrność i gładkość.

CENA: 450zł