LASEROWA KOREKTA POWIEK SZCZECIN

ZMIEŃ SIĘ W OCZACH


Wygląd powiek i najblizszej okolicy oczu ma duże znaczenie dla wyglądu i postrzegania całej twarzy.
W okolicach oczu najszybciej widać oznaki zmęczenia oraz upływającego czasu. Wiele problemów wynika z budowy anatomicznej skóry w tym obszarze. Jest ona bardzo cienka, ma zaledwie 0,5 mm grubości i niewiele gruczołów łojowych, a włókna kolagenowe i elastynowe są w tym miejscu bardzo słabe.
Na szczęście dzięki nowoczesnym zabiegom w szybki sposób można wygładzić kurze łapki, zmniejszyć cienie i obrzęki, a także unieść opadające powieki.

 

problem: OPADAJĄCE POWIEKI

Nadmiar skóry na górnej powiece sprawia, że oczy wydają się dużo mniejsze, trudniej jest się też umalować. Ale nie jest to defekt wyłącznie estetyczny. Silnie opadające powieki mogą nachodzić na gałkę oczną i zaburzać pole widzenia.

 

ROZWIĄZANIE: laser frakcyjny

Jest Jest to zabieg skuteczny, prosty oraz bezpieczny, daje szybkie i trwałe rezultaty. Bardzo prędko można wrócić do codziennych zajęć. Pełny efekt wyraźnie odmłodzonego spojrzenia docenisz już po miesiącu.

 

Laserowy lifting powiek Szczecin

Przebieg: lekarz znieczula oko za pomocą kropli, po czym nakłada specjalne nakładki pod powieki, po to by laser nie uszkodził gałki ocznej. Procedura ta jest całkowicie bezbolesna. Następnie opracowuje laserem powiekę górną i dolną, zabieg trwa kilka minut. Wszelkie ślady po zabiegu można ukryć pod makijażem.

 

Operacja plastyczna

Klasyczna chirugiczna korekta powiek wiąże się z następującym ryzykiem: pogorszenie się wzroku, torbiele naskórkowe wzdłuż blizny, zespół suchego oka, rozejście się częsci rany, blizny, krwiaki, infekcje, asymetria powiek, niedomykanie powiek, wywinięcie powieki, niewystarczająca korekta, prosaki, hiperpigmentacja a nawet ślepota pooperacyjna spowodowana niewidocznym krwawieniem za gałką oczną! Sporo tego, prawda?

Oczy są oknem do naszej duszy, wystarczy drobna nadkorekta lub asymetria i już można przestać być sobą!  

​Na szczęście skalpel nie jest już jedynym rozwiązaniem. Dzięki nowoczesnym technologiom lekarz jest w stanie w bezinwazyjny sposób dosłownie otworzyć oczy.

Proponowana przez nas laserowa korekta powiek ogranicza się jedynie do przejściowego obrzęku i zaczerwienienia ze względu na delikatność tego obszaru.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

 • świeża opalenizna
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych keloidów
 • przyjmowanie leków lub ziół fotouczulających
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu
 • choroba nowotworowa
 • ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca)

Zapraszamy od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Tel. 605 650 650

Masz pytania, napisz:  Umawiając się na wizytę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica przy ul. Powstańców Wielkopolskich 81A/U5, w Szczecinie. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Pani/Pan w naszej

  POLITYCE PRYWATNOŚCI