MEZOLIFT SZCZECIN

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO ŻEBY WYGLĄDAĆ ZJAWISKOWO


Zdrowa cera i promienna twarz to często wyznacznik naszego dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu. Nie zawsze jednak natura jest dla nas łaskawa, czas również robi swoje. Aby pozbyć się niechcianych niedoskonałości i przywrócić młody wygląd, trzeba sięgnąć po specjalistyczną pomoc.

Mezolift

Zabieg wykonuje się techniką softliftingu za pomocą mikrokaniuli, nieusieciowanym kwasem hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego.

Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparat doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilża, odmładza i rewitalizuje skórę od wewnątrz. Szerokie zastosowanie gamy produktów pozwala zadbać o skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietu dłoni.

Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.

Idealnie sprawdza się połączanie kwasu hialuronowego z koktajlem do mezoterapii, które uzyskujemy poprzez ich wymieszanie i wprowadzenie do tkani podskórnej. Dzięki kaniuli zabieg jest bezbolesny a bezpośrednio po nim można wrócić do codziennych zajęć.

Badanie ultrasonograficzne

Ultrasonografia skórna to metoda stosowana do wizualizacji i oceny ilościowej zmian skórnych, a w szczególności ubogoechogenicznego pasma podnaskórkowego (SLEB) w skórze, powiązanego z elastozą, defektem kolagenowym i odkładaniem glikozoaminoglikanów i wody jest uznawana za znaczącą oznakę starzenia się skóry.

Skuteczność mezoliftingu potwierdzona badaniem ultrasonograficznym pokazuje wyraźny wzrost echogeniczności SLEB który został zaobserwowany u 75% pacjentek leczonych preparatem, wraz ze znaczącą poprawą w strukturze skóry. W uszkodzonym miejscu w ciągu 35 dni powstał nowy kolagen, dzięki zwiększonej aktywności leczonych fibroblastów a skóra uległa zagęszczeniu.

Po zakończeniu cyklu zabiegowego wyniki kliniczne i estetyczne w 96,7% przypadków zostały zaklasyfikowane jako dobre lub świetne.

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które mają na celu profilaktykę przeciwstarzeniową i likwidacje widocznych oznak upływającego czasu. W zalewie produktów i terapii warto sięgnąć po rzecz unikalną, której skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi.

Efekty remineralizacji są zachwycające

Promienna skóra twarzy – po zabiegu będziesz mogła cieszyć  się odświeżonym, naturalnym i promiennym wyglądem.

Prawidłowo napięta skóra szyi dekoltu – mezolift poprawi wygląd dekoltu tak byś mogła cieszyć się z ponownego noszenia ubrań bardziej odsłaniających kontur szyi.

Wygładzona skóra dłoni – dłonie zdradzają wiek, po zabiegu będziesz mogła pokazać ładnie wyglądające i znowu gładkie dłonie.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża, okres karmienia

  • wywiad alergiczny

  • przyjmowanie aspiryny lub innych niesterydowych leków przeciwzapalnych w przeciągu 7 dni

  • miejscowe stany zapalne skóry (infekcje wirusowe, bakteryjne)

  • przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych

  • choroby nowotworowe

  • cukrzyca

Zapraszamy od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Tel. 605 650 650

Masz pytania, napisz:
    Umawiając się na wizytę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica przy ul. Powstańców Wielkopolskich 81A/U5, w Szczecinie. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Pani/Pan w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI