MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA SZCZECIN

SUPER ZABIEG W SUPER CENIE


 

Na zabiegi odmładzające nie trzeba wydawać fortuny. Drogie zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego może zastąpić mezoterapia mikroigłowa.

Na czym to polega

DermaPen ma kształt pióra i wyposażony jest w dwanaście tytanowych pulsujących igieł, które przebijają naskórek i zmuszają skórę do naprawy mikrouszkodzeń. W trakcie odnowy produkowane są włókna kolagenowe i elastynowe. Organizm sam wytwarza nową tkankę, która wypełnia zmarszczki i blizny. Cera staje się jaśniejsza, bardziej napięta, po prostu młodsza.

Głębokość nakłuć i tempo penetracji skóry są ustalane indywidualnie. Przed zabiegiem aplikuje się na nią specjalny koktajl, np. z kwasem hialuronowym (gdy cera potrzebuje nawilżenia) lub z witaminą C (która pomaga wyrównać koloryt i rozjaśnić przebarwienia). Podczas ”dziurkowania” skóry preparat będzie wtłaczany w jej głąb, dzięki czemu wchłanianie składników aktywnych będzie nawet 100 000 razy wyższe w porównaniu z nakładaniem kremu.

Jak działa

Pobudza skórę do regeneracji, przebudowuje leczone tkanki, spłyca zmarszczki, zagęszcza i ujędrnia skórę, rozjaśnia koloryt, spłyca blizny i rozstępy. zmniejsza rozszerzone pory.

Cztery kroki do pięknej skóry

1żeby uzyskać jak najlepszy efekt, najpierw wykonuje się peeling kawitacyjny lub eksfoliację kwasami  by złuszczyć martwy naskórek.

2tylko 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka – aby zwiększyć ich przenkianie należy wykonać mikronakłuwanie, które polega na wytworzeniu niewidzialnych gołym okiem mikrouszkodzeń skóry. W monencie ich wbijania w skórę następuje aktywacja szeregu reakcji prowadzących no naprawy zniszczeń. Zainicjowana jest produkcja kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, których funkcją jest dotarcie do miejsc uszkodzonej skóry i jej regeneracja. W efekcie nastepuje dołączenie zsyntetyzowanych włókien kolagenowych do istniejącej macierzy kolagenowej górnej warstwy skóry. Ta nowa dodatkowa warstwa włokien kolagenu pogrubia i wypełnia skórę. Następuje wypłycenie istniejących zmarszczek i blizn, poprawa struktury i gętości skóry oraz jej kolorytu.

3zastosowanie odpowiednich substancji czynnych: witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych, mikro i makroelementów, kwasu hialuronowego, peptudów  biomimetycznych w zależności od wskaząń.

4na koniec maska, która złagodzi i wyciszy skórę tak by można było wrócić do codziennych czynności bez śladu nakłuć po zabiegu.

Aby wyglądać młodo niezwykle ważna jest kondycja skóry, jaj napięcie, koloryt, jakość. Jeśli sprawimy, że skóra będzie promienna i lepiej napięta, może się okazać, że niczego więcej nie trzeba, bo drobne defekty czy dysproporcje twarzy staną się niewidoczne. To wymaga jednak codziennej pielęgnacji i rozłożonej w czasie terapii w gabinecie. Bo cudów nie ma i nawet najlepsze preparaty czy urządzenia nie pomogą, jeśli korzystamy z nich sporadycznie i zaniedbujemy pielęgnację.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża

  • laktacja

  • nowotwory

  • infekcja w leczonym obszarze

  • aktywna opryszczka

  • aktywny trądzik

Zapraszamy od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Tel. 605 650 650

Masz pytania, napisz:
    Umawiając się na wizytę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica przy ul. Powstańców Wielkopolskich 81A/U5, w Szczecinie. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Pani/Pan w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI