LECZENIE MIGRENY SZCZECIN


problem: BÓLE GŁOWY

Migrena w istotny sposób może wpłynąć na życie pacjenta uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Doustne leki nie zawsze pomogają i dodatkowo znacząco obciążają organizm.

 

ROZWIĄZANIE: botox

Toksyna botulinowa to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Wiemy, że odpowiednio użyta jest jest jednym z najlepszych narzędzi w walce ze zmarszczkami, jednak z coraz większym powodzeniem stosuje się ją także w leczeniu migreny.

 

Przeciwwskazania do leczenia migreny botoksem

Leczenie migreny Szczecin

Zabieg jest szybki i prawie bezbolesny. Polega na podaniu toksyny botulinowej w odpowiednie mięśnie na twarzy. Znaczącą ulgę poczujesz już po kilku dniach od zabiegu a efekt będzie się utrzymywał do 6 miesięcy. Dodatkowym atutem jest to, że przy okazji pozbędziesz się zmarszczek!

Nasze pacjentki rekomendują ten zabieg, ponieważ jest skuteczny i poprawił komfort ich życia. Przykład: Pacjentka cierpiąca od ponad 15 lat na bóle migrenowe zażywała codziennie tabletki przecióbólowe, które przynosiły niewielką ulgę. Po zabiegu przez okres pół roku zażyła tylko jedną tabletkę