Mikrodermabrazja

oczyszczanie, wygładzanie i to niesamowite uczucie świeżości

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metoda oczyszczania skóry, mechanicznie złuszczania martwą warstwę rogową naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych zabiegów.

Na czy polega zabieg

Podczas mikrodermabrazji efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowicy pokrytej warstwą tlenku glinu oraz pompy zasysającej martwy naskórek. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. 

Pozbądź się niedoskonałości

Usunięcie powierzchniowych warstw naskórka pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeża i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Ponadto następuje:

Głębsza mikrodermabrazja

Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej. Dzięki stymulacji mikrokrążenia i przepływu limfy następuje przyśpieszenie usuwania toksyn z głębszych warstw skóry.

Regularnie wykonywane zabiegi pozwolą długo cieszyć się idealną i młodą skórą.

Zabieg jest bardzo przyjemny i można go wykonywać na wszystkich typach skóry. 

Przeciwwskazania do zabiegu

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x