Modelowanie

jabłek, gruszek i klepsydr

Stylistki już dawno odkryły, że to co służy jednym sylwetkom, szkodzi innym. Podzieliły więc kobiety na kilka typów i pomagają nam odnaleźć się wśród ubrań dla jabłek, gruszek czy klepsydr. Okazuje się, że Vela Shape – jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelujących – także dobiera się do poszczególnych typów sylwetek.

 

Jesteś jabłkiem

Cierpisz z powodu wystającego brzucha i słabo zarysowanej talii. Każdy nadmiar tkanki tłuszczowej ujmuje ci kobiecości, dlatego nie możesz sobie pozwolić na pełniejsze kształty, jak rozłożysta w biodrach za to wąska w talii klepsydra. Zamiast się martwić działaj:

1eksponuj nogi, bo to one u jabłka są często najbardziej atrakcyjne (smukłe i długie)

2przejdż na dietę niskotłuszczową i niskoglikemiczną. Unikaj smażonego i tłuszczów zwierzęcych. Uważaj też na łączenie słodkiego i tłustego

3postaw na ćwiczenia aerobowe oraz rower 

Vela Shape dla jabłka

Zabieg dopasowany do sylwetki o budowie androidalnej koncentruje się na pokananiu nadmiaru tłuszczu magazynowanego w górnej czesci ciała (brzuch, plecy, ramiona). Vela zmusza komórki tłuszczowe – rozleniwione i odporne na dietę czy ćwiczenia – do usunięcia nagromadzonego tłuszczu. Adipocyty, czyli komórki madazynujące tłuszcz, daja za wygraną i z każdym zabiegiem sylwetka staje się smuklejsza.

Jesteś gruszką

Masz czasem wrażenie, że złozono cię z dwóch różnych kobiet. Pierwsza z nich była drobna w raminoach i talii, a druga miała rozłożyste biodra, posladki i uda. Walczysz z naturą i intensywnie trenujesz, ale mimo, że od pasa w górę twoja sylwetka jest wyrzeźbiona jak u sportowca, to co dzieje się niżej, jest odporne na twoje wysiłki. Masz problemy z wiotkością mięsni w dolnej partii ciała i cellulitem, zwłaszcza na udach. Przede wszystkum:

1zmień dietę na wysokobiałkową, ponieważ białko łatwo przekształca się w energię

2nie łącz tłuszczów z węglowodanami i odstw słodycze

3spośród sportów zainteresuj się nordic walkingiem

Vela Shape dla gruszki

Zabieg przeznaczony dla kobiet o sylwetce gynoidalnej oczywiście zajmuje się problemami w dolnej partii ciała (biodra, pośladki, nogi), bo to tam występuje predyspozycja do magazynowania tłuszczu. Zabieg uwolni tłuszcz z adipocytów, komórek magazynujących tłuszcz. Dodatkowo ujędrni i wyrówna skórę ud czy posladków objętą cellulitem. Chodzi o to żeby wygładzić tkanke podskórną, zniekształconą przez przepełnione tłuszczem adipocyty.

Jesteś cegłą

Czujesz się jakby napompowana, masz masywne uda i łydki, szerokie ramiona i brak talii. Być może tak naprawdę masz po prostu sylwetkę limfatyczną, czyli problemem jest nieprawidłowy przepływ limfy. Zaburzenia limfatyczne prowadzą do efektu opuchnięcia zwłaszcza rak i nóg. Co robić:

1 zrezygnuj ze słodyczy

2wykonaj test na nietolerancję pokarmową oraz pij dużo wody

3spośród aktywności ruchowej dobra będzie dla ciebie jazda na rowerze oraz zajęcia kontemplacyjne, może joga

Vela Shape dla cegły

Lipomasage drenażowy ma na celu przede wszystkim zniwelowanie cellulitu wodnego, który jest cechą charakterystyczną sylwetki limfatycznej. Chodzi o to by usunąc nadmiar wody z tkanek, usprawnić przepływ limfy i wygładzić skórę z objawami cellulitu wodnego. Dzięki zabiegowi osiągniemy efekt lżejszych nóg oraz rąk, a także widoczną poprawę jakości skóry. Jeśli towarzyszy ci syndrom zmęczonych nóg, zabieg pozwoli przywrócić prawidłowe krążenie, a nawet wyszczupli kostki.

Jesteś klepsydrą

Proporcjonalnej sylwetki zazdroszczą ci koleżanki, a koledzy, wiadomo, oglądają się za twoimi boskimi kształtami. Ale zaczynasz się martwić, gdy waga idzie w górę. Jest ciebie jakby więcej w ramionach i biodrach. Przypominasz naprawdę pękatą klepsydrę, a ponieważ masz stosunkowo masywne nogi, czujesz się przesadziście. Co pomoże:

1oprócz diety niskotłuszczowej klepsydry mogą wysmuklić sylwetkę za pomocą pływania i oczywiście odpowiednio dobranemu zabiegowi Vela Shape

Vela Shape dla klepsydry

Jeśli masz predyspozycje do odkładania tłuszczu na biodrach oraz ramionach, to na pewno towarzyszy mu cellulit. Dlatego podczas zabiegu Vela Shape zostaną użyte aż trzy tryby pracy: wyszczuplający, ujedranający oraz wygładzający skórkę pomarańczową. 

Jesteś lizakiem

Twoja szczupła sylwetka ma jedną dominantę – biust. Jesteś z niego dumna, ale trochę martwisz się, że zacznie się on poddawać prawom grawitacji. Szukasz więc zabiegów, które pozwolą unieść biust oraz wzmocnić skórę piersi, a jednocześnie będą bezpieczne i bezinwazyjne. Pamietaj o:

1pielęgnacji, która jest niezwykle ważna w tej okolicy a o której często zapominamy

2ćwiczeniach mięśni grzbietu, klatki piersiowej i ramion

3dobrze dobranym biustonoszu

4nie garb się

Vela Shape dla lizaka

To jeden z niewielu zabiegów, który może być bezpiecznie wykonany na całą skórę piersi. Zabieg w bezinwazyjny sposób ujędrnia skórę piersi oraz podnosi biust. Jego siła tkwi w pobudzeniu fibroblastów do pracy, czyli do produkcji włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny. Co to znaczy dla skóry biustu? Wzrasta jej jędrność i sprężystość.

Jesteś kolumną albo rożkiem

Smukła chłopczyca o małym biuście, ale szerokich ramionach (czyli rożek) nie narzeka raczej na nadmiar tłuszczu. Podobnie wysoka kolumna. Czy to oznacza, że jeśli jesteś rożkiem lub kolumną możesz sobie darować zabiegi pielęgnacyjne? Ty wiesz najlepiej, że obawiasz się, iż twoja skóra straci jędrność, albo nawet już widzisz objawy wiotkości…Co może pomóc:

1trening ujędrniający powinien różnić się swoją formą od ćwiczeń odchudzających, których głównym zadaniem jest spalanie kalorii. Ćwiczenia ujędrniające powinny angażować poszczególne partie mięśni i skupiać się przede wszystkim na ich wzmocnieniu. Redukcja tkanki tłuszczowej w tym przypadku stanowi jedynie „efekt uboczny” całego treningu – choć nie da się ukryć, że jest to efekt bardzo przyjemny i pożądany

2skoryguj swoją dietę i wspomóż swoją skórę od środka, wystarczy, że zadbasz o odpowiednio zbilansowaną dietę a twoja skóra stanie się nie tylko bardziej ujędrniona, ale też bardziej nawilżona 

3ujędrnianie pod prysznicem. Niech w nawyk wejdzie ci spryskiwanie ciała naprzemiennie ciepłym i chłodnym strumieniem wody. Taki zabieg bardzo poprawia krążenie, sprawia, że skóra staje się bardziej napięta.

Vela Shape dla kolumny lub rożka

Szczupłe sylwetki, które nie mają problemów z magazynowaniem tłuszczu, mogą powalczyć o zachowanie jędrności skóry za pomocą Veli, która będzie oddziaływać na  fibroblasty w celu aktywacji produkcji białek podporowych skóry silnie ją ujedrniając. Wpisanie zabiegu w comiesięczny grafik to sposób na odsunięcie w daleką przyszłość problemów z wiotką skórą.

WIECEJ O VELA SHAPE
Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x