PEELING MEDYCZNY SZCZECIN

CERA OD NOWA - EFEKT "BABY SKIN" GWARANTOWANY


Peelingi chemiczne pomagają w walce z niedoskonałościami, są także doskonałą terapią anti-aging. Dzięki nim skóra lepiej wchłania składniki pielęgnacyjne, zyskuje równomierny koloryt i świeży wygląd.

Bez regularnego poddawania skóry działaniu peelingów nie ma mowy o nowoczesnej pielęgnacji anti-aging. Takie zabiegi nie tylko pięknie odświeżają koloryt cery i pozwalają pozbycia się przebarwień, lecz także stymulują skórę do przebudowy, dzięki czemu staje się grubsza, gładsza i lepiej napięta. Innymi słowy – faktycznie odmładzają.

 

Dzięki peelingom chemicznym przez wiele lat będziesz się cieszyć młodą i promienną cerą.

Stosuje się w nich substancje o uznanym działaniu anti-aging, takie jak retinoidy, witaminy, antyoksydanty, kwas azelainowy. Stymulują one skórę do odnowy, chronią ją przed utratą jędrności i powstawaniem zmarszczek. Do tego pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, przez co drobne zmarszczki znikają, a cera staje się gładsza. Przyczyniają się również do powstania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu jest ona lepiej odżywiona i dotleniona.

 

Celem peelingów nie jest samo złuszczanie skóry!

Chociaż pewnie głównie z tym się kojarzą. Ich nadrzędnym zadaniem jest dostarczenie skórze składników o udowodnionym działaniu leczniczym, np. przeciwbakteryjnym, nawilżającym lub rozjaśniającym. Dlatego są jedną z najskuteczniejszych metod walki z przebarwieniami, krostkami, a także bliznami potrądzikowymi.

 

… choć po peelingach chemicznych skóra się łuszczy.

Stopień intensywności tego procesu zależy do rodzaju preparatu oraz od indywidualnych cech skóry. Czasem może być to lekkie, prawie niewidoczne złuszczanie, a czasem bardzo intensywne (skóra może odchodzić płatami). Ostatnio na rynku pojawiły się peelingi PQ Age, z przełomową formułą, który mimo że zawiera ponad 30% stężenie kwasu TCA,  nie powoduje uciążliwego złuszczania.

 

Peelingi nie tylko poprawiają wygląd naskórka, lecz także opóźniają procesy starzenia w skórze właściwej.

Ich działanie polega na rozluźnieniu struktur wierzchnich naskórka, a tym samym zwiększeniu jego przepuszczalności dla substancji leczniczych,

które zawiera preparat. Dzięki temu peeling oddziałuje również na skórę właściwą, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, redukują przebarwienia oraz działając leczniczo np. na trądzik.

 

Aby peelingi dały widoczne efekty należy je wykonywać kilka razy roku.

Regularność to podstawa! Istotne są także właściwy dobór preparatu oraz stosowanie odpowiedniej pielęgnacji jako uzupełnienie terapii.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża, laktacja

 • alergie skórne

 • aktywna opryszczka

 • skłonność do powstawania bliznowców

 • stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy 

 • infekcje w leczonym obszarze

 • liczne znamiona

 • liczne teleangiektazje

 • stan po krioterapii (odczekać 6 miesięcy)

 • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce)

 • skóra podrażniona, uszkodzona

 • ciężkie postacie trądzika

 • doustna terapia pochodnymi wit. A (odczekać 6 mieięcy)

Zapraszamy od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Tel. 605 650 650

Masz pytania, napisz:  Umawiając się na wizytę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica przy ul. Powstańców Wielkopolskich 81A/U5, w Szczecinie. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Pani/Pan w naszej

  POLITYCE PRYWATNOŚCI