PO CO POWIĘKSZAĆ USTA?

 

Powiększanie ust ?

Zabiegi estetyczne w obrębie ust, choć zwykle są dość podobne do siebie i sprowadzają się do kilku prostych czynności, mogą mieć zupełnie inny rezultat. U młodych kobiet zwykle chodzi o podkreślenie urody i zwiększenie atrakcyjności, u kobiet, które okres dojrzewania mają już dawno za sobą, chodzi o uzyskanie wizerunku kobiety młodszej. Uwypuklenie czerwieni wargowej, połączone z odtworzeniem niektórych struktur i objętości w okolicy ust, może znacząco odmłodzić twarz osoby, której usta niepostrzeżenie utraciły jędrność i kształt. Wielkość ust jest istotna. Wszyscy wiemy jaką charakterystykę nadają twarzy usta „za duże” ale nie zawsze uświadamiamy sobie, że usta ” za małe” mogą nadawać twarzy wyraz zaciętości lub zniechęcenia. W takiej sytuacji powiększanie ust spowoduje, że twarz będzie wyglądała łagodniej i subtelniej.

 

Tylko naturalnie, proszę!

Choć zabieg powiększania ust jest niezwykle popularny, wciąż podchodzimy do niego z pewną nieśmiałością. – To dobrze ! Ekskluzywna metamorfoza ust wymaga dobrego planu, często połączenia kilku technik i zawsze mistrzowskiej ręki.

Każda kobieta, zwłaszcza przy pierwszym zabiegu, obawia się nadkorekcji  (że usta będą po prostu za duże). Dlatego złota zasada mówi: zobacz najpierw jakie usta ma twoja lekarka medycyny estetycznej, bo w estetyce chodzi o indywidualne wyczucie stylu. Jeśli w klinice cały personel prezentuje przekorygowane usta, zastanów się, bo za chwilę też możesz tak wyglądać.

 

Powiększanie ust Szczecin