Trądzik Różowaty

problem: ZACZERWIENIONA SKÓRA POLICZKÓW, BRODY, NOSA, GRUDKI, KROSTKI, ROZSZERZONE NACZYNKA

Dolegliwość ta ma podłoże naczyniowe i charakteryzuje się brakiem zaskórników. Rumień występuje na tawrzy symetrycznie (jest w kształcie motyla i obejumje policzki, nos i brodę, czasem też czoło). Nieleczony trądzik różowaty stopniowo pogarsza stan skóry, dlatego zgłoś się do lekarza jak tylko zauwarzysz pierwsze jego objawy. Nie lekceważ więc rozszerzonych naczyń, mogą być pierwszym objawem tego problemu. U mężczyzn w przebiegu trądzika różowatego występują charakterystyczne, trwałe zmiany na nosie zwane rhinophyma – nos staje się zniekształcony !

ROZWIAZANIE: laser/IPL

Zaniedbana lub nieleczona choroba prowadzi do powstawania przebarwień, blizn i trwałytch nierówności na skórze twarzy, dekoltu i pleców. Zastosowanie tej metody jest bardzo skuteczne w redukcji rumienia, teleangiektazji jak również aktywności choroby. Zabieg jest w pełni bezpieczny, praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

WIĘCEJ O ZABIEGU
Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x