Trwała Regulacja Brwi

zawsze idealne brwi

Na czy polega zabieg

Zabieg polega na pojedynczym usuwaniu każdego włosa poprzez jego podgrzanie za pomocą ultradżwięków  i trwałe zniszczenie wszystkich komórek zarodkowych. Nie stosujemy starej metody – elektrilizy ani żadnych metod chemicznych. Pracujemy na nowoczesnym izraelskim urządzeniu, o potwierdzonej klinicznie tchnologii ultradźwiękowej.

Technologia IMPRESA™ 

Wykorzystuje budowę włosa i skóry, aby z dużą dokładnością i skutecznością zamienić go w ultradźwiękowy falowód. Włos jest łapany ultradźwiękową głowicą, która  wytwarza energię akustyczną bezpośrednio uderzającą w trzon włosa, który kieruje energę wprost do jego korzenia, gdzie zamienia się w ciepło o wysokiej temperaturze. W rezultacie temperatura korzenia gwałtownie wzrasta przekraczając poziom ciepła, który jest wymagany do długotrwałego uszkodzenia mechanizmów odpowiadających za jego regeneracje. Dzięki dokładnemu wprowadzeniu energii przez trzon włosa otaczająca go skóra nie jest w żaden sposób podrażniona ani uszkodzona a zabieg jest całkowicie bezbolesny.

W przeciwieństwie do zabiegów laserowych zabieg ten:

Sprawdzi się też

W miejscach niedostępnych dla głowicy laserowej takich jak: brwi, pojedyncze włosy na znamionach, włoski  w uszach i w nosie.

Przed zabiegiem

Jedynym zaleceniem jest zapuszczenie włosów do minimum 3mm długości. Bezpośrednio po zabiegu wszystkie zapuszczone włosy zostaną usunięte. 

Ile zabiegów

Ilość wymaganych zabiegów jest taka sama jak przy depilacji laserowej, ponieważ jest uzależniona od cyklu wzrostu włosa i wynosi około 3-6 zabiegów w odstępie 4-8 tyg.

Przeciwwskazania do zabiegu

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x