Trwałe Usuwanie Tkanki Tłuszczowej

już po jednym zabiegu zapinamy się w ulubione jeansy!

Któż z nas nie marzy o tym, żeby bez wysiłku pozbyć się fałdek, zwłaszcza tych, które wyjątkowo opornie reagują na rygorystyczną dietę i najintensywniejsze ćwiczenia. Zabieg Ultra Shape obiecuje pozbycie się trwale zbędnej, nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej.

Uszkodzone komórki tłuszczowe już nigdy nie powrócą!

Ultra Shape to medyczne, opatentowane urządzenie, którego zogniskowane fale ultradźwiękowe selektywnie oddziaływujące na komórki tłuszczowe, permanentnie je niszczą.

Zabieg Ultra Shape

Do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych technologia UltraShape wykorzystuje zogniskowane fale ultradźwiękowe o bardzo wysokiej mocy. Dzięki temu, ustalona dawka energii dostarczana jest do ściśle określonej przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu. W miejscu tym, fale ultradźwiękowe generują efekt mechaniczny, który przerywa błony komórek tłuszczowych. Nad prawidłowym kontaktem akustycznym przetwornika ze skórą, czuwa wbudowany system monitorowania.

Selektywność tkankowa: Efekt mechaniczny zapewnia, że niszczona jest tylko tkanka tłuszczowa znajdująca się w ognisku fal ultradźwiękowych. Tkanki otaczające, włącznie z naczyniami krwionośnymi i limfatycznymi, tkanką łączną oraz nerwami obwodowymi, pozostają nieuszkodzone.

Brak efektów termicznych: Niszczenie komórek tłuszczowych uzyskiwane jest poprzez efekty mechaniczne, nie występuje wzrost temperatury w tkankach sąsiadujących.

Bezpieczne i selektywne usuwanie tkanek tłuszczowych uzyskiwane jest przez rozerwanie błony komórkowej, bez powodowania uszkodzeń w tkankach sąsiadujących, naczyniach krwionośnych oraz nerwach obwodowych. Trójglicerydy z rozerwanych komórek uwalniane są do płynu międzykomórkowego a następnie stopniowo transportowane poprzez system żylny do wątroby. W wątrobie nie ma rozróżnienia pomiędzy kwasami tłuszczowymi, które zostały uwolnione podczas zabiegu z czy z posiłku spożytego kilka godzin wcześniej. W związku z tym, wolne kwasy tłuszczowe uwolnione w trakcie zabiegu, są przetwarzane z wykorzystaniem naturalnych procesów fizjologicznych.

Bezpieczeństwo Ultra Shape

Zalety Ultra Shape

Zaawansowany system śledzenia

Aby zagwarantować precyzję, bezpieczeństwo i jednorodność efektu, zabieg UltraShape sterowany jest przez system śledzący położenie głowicy. System ten, wyposażony jest w algorytm programowy, który trójwymiarowo mapuje obszar zabiegu, a następnie zabezpiecza przed przekroczeniem oznaczonej wcześniej linii ograniczającej obszar zabiegu, oraz przed powtórzeniem impulsu w tym samym punkcie.

System prowadzący dostosowany jest do dynamicznej natury obszaru zabiegu, co jest największym wyzwaniem w kształtowaniu sylwetki. Pacjent oddycha i porusza się, a tkanka tłuszczowa, jako że jest elastyczna, ulega różnym deformacjom. Aby obejść te utrudnienia, system rejestruje i synchronizuje w czasie rzeczywistym położenie ciała w stosunku do wskazanego obszaru zabiegu oraz wykonanych impulsów. Takie rozwiązanie umożliwia poruszanie się pacjenta w trakcie zabiegu, a nawet chwilowe przerwanie zabiegu i oddalenie się pacjenta od urządzenia. Co ważne, gdy pacjent wróci na fotel, system automatycznie kontynuuje zabieg od miejsca, w którym został on przerwany.

Opatentowana technologia

Działanie aparatu UltraShape oparte jest na dwóch zastrzeżonych prawnie innowacjach technologicznych:

Zespół ekspertów naukowych firmy UltraShape Ltd., stworzył pionierską technologię do nieinwazyjnego kształtowania linii ciała, która ma na celu poprawę wizerunku pacjentów oraz ich poczucie własnej wartości. Rewolucyjny produkt Contour I jest pierwszym na rynku, komputerowo sterowanym, nieinwazyjnym systemem do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych, z wykorzystaniem sprawdzonej klinicznie technologii zogniskowanych fal ultradźwiękowych.

Firma UltraShape Ltd. została utworzona przez chirurga plastyka dr Ami’ego Glicksmana z Sheba Medical Center w TelAvivie, oraz dr n. fiz. Yoram’a Eshela, eksperta w dziedzinie fizyki medycznej z piętnastoletnim doświadczeniem w zakresie technik ultradźwiękowych.

Firma UltraShape działa zgodnie z najwyższymi normami technicznymi i jakościowymi. UltraShape posiada certyfikat ISO 13485:2003.

Produkt i jego użycie są zastrzeżone prawnie: patent US 6607498, patent 20030083536 A1, patent 20040106867 A1, WO 02/054018, WO 04/00011

 Przeciwwskazania do zabiegu

       

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x