Usuwanie Makijażu Permanentnego

brwi, ust, powieki górnej i dolnej

Na czym polega zabieg

Usuwanie makijażu permanentnego polega na rozbiciu molekuł barwnika, który z komórki dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej po czym  jest wydalany poprzez układ immunologiczny. W tym czasie pacjent obserwuje stopniowe rozjaśnianie się niechcianego makijażu.

Laser Q- switch

Laser przeznaczony do usuwania makijażu permanentnego musi generować bardzo krótkie impulsy (kilka nanosekund) o dużej mocy (kilka MW). Takie parametry uzyskiwane są tylko w laserach typu Q-switch. Najpopularniejsze na rynku są lasery Nd:YAG (neodymowo-yagowe) generujące fale o dwóch różnych długościach 1064nm/532nm.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest bezbolesny, dzięki zastowsowaniu specjalnego znieczulenia. Średnia ilość zabiegów 1-3 w odstępach 4-6 tygodni.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Stosowany przaz nas laser posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności FDA (Food and Drug Administration). 

Zalecenia po zabiegu

Skórę poddaną zabiegowi należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy, ani nie korzystać z solarium, basenu oraz sauny. Zaleca się również dbać o stałe nawilżenie okolic miejsca poddanego zabiegowi oraz stosować krem z wysokim filtrem UV. 

Niewskazane jest zrywanie powstałych na skutek użycia lasera strupków – może to spowodować powstanie blizn. Strupki pojawiają się ze względu na delikatne powierzchowne uszkodzenie przez laser naskórka. Należy pozwolić im samoczynnie odpaść.

Przeciwwskazania do zabiegu

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x