Usuwanie Trądziku

skóra bez zakłóceń

Trądzik jest chorobą przewlekłą,  dotyczącą nie tylko nastolatków lecz również osób w dojrzałym wieku. Istnieje bardzo wiele metod leczenia, ale ich skuteczność bywa różna. Metody wiążące się z doustnym przyjmowaniem leków nie zawsze działają i dodatkowo negatywnie wpływają na organizm a po zakończonej wielomiesięcznej kuracji tradzik często powraca. Z kolei stosowanie leków na powierzchni skóry nie zapewnia ich dostatecznej penetracji w jej głąb, a co za tym idzie skuteczność terapii jest ograniczona. Najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem leczenia trądziku jest laser.

Uzyskiwany efekt po laseroterapii jest lepszy niż w przypadku 3 miesięcznej kuracji środkami doustnymi lub nakładanymi na powierzchnię skóry.

 

Poddając się zabiegowi zyskasz

Zabieg fotooczyszczania trądziku jest

Ilość zabiegów jest w dużej mierze uzależniona od stanu skóry, ilości i głębokości zmian oraz od predyspozycji pacjenta. Należy przestrzegać czasu pomiędzy zabiegami. Wydłużenie przerwy między zabiegami może osłabić efekt.

Przeciwwskazania do zabiegu

 

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x