USUWANIE WŁÓKNIAKÓW SZCZECIN

NA POWIEKACH UTRUDNIAJĄ WIDZENIE, NA TWARZY WYKONANIE MAKIJAŻU A POD PACHAMI DEPILACJĘ


Włókniaki miękkie to niezłośliwe zmiany skórne. Najczęściej są to liczne guzki, barwy skóry lub brunatne, zwisające workowato. Występują głównie na szyi, karku, powiekach oraz okolicy pachowej. Nie są bolesne, mogą pojawić się w każdym wieku. Włókniaki utrzymują się przez całe życie i choć nie są złośliwe, mogą ulec zezłośliwieniu poprzez ich długotrwałe drażnienie, dlatego warto je usuwać.

Usuniecie włókniaków ze względów kosmetycznych daje szybki i zadowalający efekt już po jednym zabiegu.

Zabieg polega na skoagulowaniu białka poprzez termiczne jego uszkodzenie. Po kilku dniach tworzy się strupek, który następnie odpada. Miejsce po usuniętym włókniaku nalży chronić przd promieniowanaiem UV przez kilka tygodni po zabiegu w celu uniknięcia przebarwień.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

  • zaburzenia krzepnięcia

  • cukrzyca

  • ciąża

  • laktacja

  • rozrusznik serca

  • skłonność do bliznowców

Zapraszamy od poniedziałku do soboty po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Tel. 605 650 650

Masz pytania, napisz:    Umawiając się na wizytę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Gibas Wiszniewska Laser Cosmetica przy ul. Powstańców Wielkopolskich 81A/U5, w Szczecinie. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Pani/Pan w naszej

    POLITYCE PRYWATNOŚCI