Vela Shape

ujędrna ciało, usuwa cellulit, tkankę tłuszczową, blizny i rozstępy

Vela Shape – najlepsza broń w walce z cellulitem

Cellulit dokucza większości z nas, jednak nie musimy się z tym godzić. Współczesna medycyna estetyczna dostarcza nam szereg nowoczesnych zabiegów, które skutecznie pomagają pozbyć się pomarańczowej skórki, a dodatkowo ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Co to jest platforma  VelaShape?

To bezpieczne i skuteczne urządzenie medyczne, firmy Syneron Medical Ltd. oparte na unikalnych technologiach VelaTM oraz elõs TM.

Nowatorskie działanie platformy polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju, nawet głęboko położonej, do odpowiednio wysokiej temperatury (najwyższa emitowana energia w stosunku do rozwiązań oferowanych na rynku).

Skuteczność po 4 zabiegach  

             

Aparaty VelaTM są pierwszymi i jedynymi medycznymi aparatami na świecie posiadającymi certyfikat FAD (Agencji ds. Żywności i Leków) potwierdzającym skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu!

Skuteczność potwierdzona przez pacjentów na całym świecie nawet w bardzo trudnych przypadkach klinicznych.

Opatentowana technologia VelaTM i elõs TM

Polega na wykorzystaniu równoczesnego działania czterech różnych  energii:

Efrektem tego jest redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej w bardzo krótkim czasie przy zaledwie jednym zabiegu w tygodniu.

Vela Shape posiada specjalny program dla mam Body after baby

Vela Shape to jedyne urządzenie posiadające specjalnie programy dla kobiet po urodzeniu dziecka.

Zabieg można wykonać już po 3 miesiącach od porodu.

Po ciąży możesz wyglądać lepiej niż kiedykolwiek przedtem!

Bezpieczeństwo

Vela Shape to  jedyny aparat o całkowicie bezpiecznym przepływie prądu RF:

Po liposukcji

Po zabiegach tradycyjnej liposukcji często występuje:

Badania kliniczne wykazały, że wykonanie kilku zabiegów VelaShape usuwa wymienione powyżej niekorzystne efekty.

Biologiczne efekty działania aparatu VelaShape

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz usunięcia objawów cellulitu, jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów) przechowujących trójglicerydy. Zbyt duże rozmiary tych komórek odpowiedzialne są za zwiększony obwód ciała oraz degenerację struktury skóry ( ucisk adipocytów powoduje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej, utratę elastyczności tkanki).

Aby redukować rozmiar komórek tłuszczowych trzeba uruchomić procesy anaboliczne w skórze i procesy kataboliczne w tkance podskórnej. Używając kombinacji zestawu energii trzeba zatem wykonać dwa przeciwne działania na dwóch różnych głębokościach.

Do uzyskania tego efektu konieczne jest jednoczesne zwiększenie:

Powszechnie uznawane są dwa poglądy nie do końca prawdziwe:

1Spalanie kalorii poprzez wysiłek aerobowy np. na rowerku w jakiś cudowny sposób spala tłuszcz wprost z miejsc gdzie mamy jego nadmiar, nie ważne czy jest to brzuch czy biodra, czy inna cześć ciała.

Nie istnieje żadne bezpośrednie połączenie dzięki któremu mięśnie potrzebujące energii w czasie wysiłku byłyby w stanie pobierać tłuszcz bezpośrednio z adipocytów tam zlokalizowanych.

2Obcinanie kalorii w diecie gwarantuje utratę tłuszczu.

Sam fakt, że organizm potrzebuje energii nie jest równoznaczny z tym, że będzie on spalał tłuszcz zmagazynowany w adipocytach. O wiele częściej organizm w pierwszej kolejności sięgnie do zapasów glikogenu, a po ich zużyciu zabierze się za białko mięśniowe. Co więcej, redukcja kalorii w diecie powoduje spowolnienie metabolizmu, co znacznie utrudnia uwalnianie tłuszczu z adipocytów.

Prawidłowy proces spalania tłuszczu rozpoczyna się od uwalniania go z adipocytów w procesie lipolizy, a kończy się jego spalaniem, czyli oksydacją wolnych kwasów tłuszczowych. Jeżeli brakuje jakiegoś kawałka w tej układance, nasze odchudzanie nie będzie skuteczne. Oczywiste jest, że bez lipolizy, czyli uwalniania tłuszczu z adipocytów i obecności wystarczającej ilości produktów jego rozpadu we krwi organizm nie będzie w stanie go spalać. Ale również oczywiste jest, że gdy wolnych kwasów tłuszczowych jest we krwi wiele, ale brak jest ich spalania ( ze względu na spowolniony metabolizm lub brak aktywności fizycznej) kwasy te jako niewykorzystane źródło energii organizm z powrotem „ powtłacza’’ do tych samych adipocytów, z których je wcześniej uwolnił. Aby skutecznie spalić tłuszcz, należy więc połączyć lipolizę i spalanie w jedną spójną całość.

Tak więc w spalaniu tłuszczu dwa czynniki odgrywają wiodącą rolę:

1Wspomaganie gwałtownego uwalniania tłuszczu z adipocytów (lipoliza) przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu ich odkładania (lipogenezy).

2Maksymalizacji tempa metabolizmu w celu spalenia jak największej ilości wolnych kwasów tłuszczowych.

Głównym czynnikiem odpowiedzialnym za proporcje między lipolizą a lipogenezą jest cykliczny AMP (cAMP) adenozynomonofosforan. Jego wysoki poziom stymuluje komórkowe procesy metabolizmu tłuszczu, tym samym zwiększa lipolizę a zmniejsza lipogenezę. Wyższy poziom cAMP w komórkach tłuszczowych aktywuje enzymy (lipazy) w komórkach tłuszczowych, dzięki którym rozkładany jest do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Dopiero w takiej postaci tłuszcz może wydostać się z adipocytów do krwioobiegu, z którym docierając do dowolnych części ciała może stać się źródłem energii i zostać spalony.

Cykliczny AMP jest generowany w mitochondriach tkanki tłuszczowej poprzez dwie reakcje: fosforylacji oksydacyjnej i hydrolizy.

Przyśpieszenie reakcji wytwarzania cAMP oraz reakcji spalania wolnych kwasów tłuszczowych następuje gdy:

Platforma  VelaShape

jest jedynym urządzeniem umożliwiającym jednoczesne uzyskanie wszystkich powyższych efektów z widoczną skutecznością.

Przeciwwskazania do zabiegu

       

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x