Yonelle Medestetic

nowość na którą świat kosmetyczny czekał od dawna

YONELLE to kosmetyki Infuzyjne z technologią nanodysków

NANODYSKI™ – REWOLUCJA W KOSMETYCE – nowatorskie, rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków, wypełnionych substancjami aktywnymi. Ich grubość (10-40 nm) jest mniejsza niż przestrzenie międzykomórkowe (40 nm), dzięki czemu mogą się przez nie przeciskać i transportować składniki w głąb skóry, do celu ich działania. Tą drogą NANODYSKI™ pokonują aż 14 warstw komórek naskórka! Jest to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

 

Jedno zastosowanie kremu – 850 bilionów NANODYSKÓW

Jeden słoiczek kremu – 18,7 biliarda NANODYSKÓW

Jedna buteleczka serum – 25,5 biliarda NANODYSKÓW

 

Eksfoliacja Progresywna Yonelle Medesthetic 

Opracowana przez Yonelle Medesthetic i testowana przez dwa lata wykorzystuje nieznane wcześniej rozwiązania.

Istotą Eksfoliacji Progresywnej jest połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają. Kolejno w zaprogramowany sposób działają również enzymy złuszczające:

Preparaty do Eksfoliacji Progresywnej nie atakują skóry całą zawartością wolnego kwasu w jednym momencie, tylko dawkują go powoli, sukcesywnie uwalniając kwas zamknięty w kompleksie AHA- amfosystem, co znacznie zmniejsza dyskomfort  w czasie zabiegu mimo stosowania wysokich stężeń kwasów (50%) i niskiego pH (1,9).

Etapy złuszczania skóry w zabiegach eksfoliacji progresywnej:

1Demakijaż

2Aplikacja 9 kwasów jednocześnie – działających na 9 poziomach skóry:

3Neutralizacja

Z 5% pantenolem o ph 8 – pierwszy krok łagodzenia po intensywnej eksfoliacji.

4Aplikacja czystych enzymów proteolitycznych

“Atakują” wiązania białkowe w desmosomach, czyniąc zabieg eksfoliacji progresywnej skuteczniejszym, już w trakcie zabiegu dają wyraźny efekt liftingu.

5Królewski masaż karku i szyi

Bazę kremu stanowią cenne związki glukozydowe nowej generacji, pro-retinol, kw.hialuronowy olej babassu, wit E. Celem królewskiego masażu karku jest dotarcie do napiętych mięśni górnej części pleców, karku, szyi i ramion. Wybrane techniki o autorskim przebiegu posiadają wspaniałe właściwości rozluźniające i relaksacyjne.

6Ampułka infuzyjna

Wysoko skoncentrowane kosmoceutyki opracowane w celu osiągnięcia szybkich i widocznych rezultatów z zastosowaniem systemu SKIN PENETRATION REVOLUTION opartego na NANODYSKACH – rewolucyjnych nośnikach substancji aktywnych.

7Maska

Nowatorskie maski o wysokich, farmaceutycznych dawkach składników działających na różne problemy skóry.

8Krem

Aktywne, nowoczesne kremy przenikające aż do skóry właściwej, dzięki 850 bilionów NANODYSKÓW w 1 aplikacji.

 

Prezent dla Ciebie
Depilacja laserowa o wartości 300 zł GRATIS

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon na darmową depilację laserową (przy pierwszej wizycie i zakupie zabiegów za min. 200 zł)

Zgoda na przetwarzanie danych(rozwiń)


Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(rozwiń)
Telefon:
E-mail:
Imię:
x