ZABIEGI ŁĄCZONE

PAMIĘTAJ - IM CZĘSCIEJ BĘDZIESZ STYLULOWAĆ SKÓRĘ TYM WOLNIEJ BĘDZIE SIĘ ONA STARZEĆ

 

Zabiegi medycyny estetycznej – każdy inny, każdy skuteczny, ale gdy połączą siły, ich odmładzające działanie jest silniejsze, widoczniejsze, trwalsze – po prostu spektakularne.

Aby osiągnąć efekt liftingu skóry, trzeba działać wielokierunkowo, ponieważ sam proces starzenia jest skomplikowany i wielotorowy.

 

Sprawdzone zestawy:

 

1Kwas hialuronowy + toksyna botulinowa

Jeśli twoim problemem są głębokie bruzdy i utrata objętości oraz napięcia skóry, zdecyduj się na zabiegi wypełniania. Żeby zapobiec powstawaniu nowych zmarszczek lub pogłębianiu się tych, które już masz najlepsze będą z kolei zabiegi toksyną botulinową. Generalnie zasada jest taka: unika się jednoczesnego podania botoksu i kwasu w ten sam obszar. Dlatego podczas jednej wizyty będzie można poddać się obu zabiegom, tylko jeśli dotyczą rożnych okolic.

2Lipoliza + kwas hialuronowy + laser

Drugi podbródek i tzw. chomiki są w czołówce zgłaszanych problemów. W takim przypadku proponujemy rozbicie tłuszczu zgromadzonego w okolicach żuchwy i brody, dzięki czemu skóra w dolnej partii twarzy subtelnie się obkurczy a owal odzyska wyrazistość.
Wyniki będą jeszcze lepsze gdy odpowiednio wcześniej skóra zostanie poddana działaniu lasera, który stymuluje włókna kolagenu i sprawia, że staje się lepiej napięta. Na sam koniec warto delikatnie wymodelować policzki kwasem hialuronowym, dzięki czemu skóra dolnej partii twarzy się podniesie.

3Nici liftingujące + fotoodmładzanie + mezoterapia

Te zabiegi uruchamiają wewnętrzne mechanizmy przebudowy skóry, a tym samym sprawiają, że stopniowo się ona obkurczy. Przed zabiegiem z użyciem nici (First Lift), który poprawia owal twarzy warto poddać się zabiegowi fotoodmładzania. Dzięki temu będzie stymulowane obkurczanie się skóry w miejscach, gdzie ”ściągnęły” ją nici. Tym samym przebudowa tkanek przebiegnie sprawniej. Na koniec zaleca się mezoterapię z wykorzystaniem specjalnych koktajli, która dodatkowo ujędrni i napnie skórę.

4Laser frakcyjny co2 + osocze bogatopłytkowe

Takie połączenie nie zmienia rysów twarzy ani nie ogranicza mimiki, za to genialnie poprawia napięcie skóry i widocznie ją odmładza. Laser spłyca zmarszczki, pogrubia, uelastycznia i ujędrnia skórę, zmniejsza widoczność porów, rozjaśnia przebarwienia i niweluje blizny. Z kolei osocze przyspiesza procesy przebudowy skóry poddanej działaniu lasera. Dzięki temu nowa tkanka powstająca po zabiegu jest lepszej jakości a cera piękniejsza i jędrniejsza.

      

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, na której dobierzemy odpowiednią kurację dla Ciebie.